Firma Microton z siedzibą w Bielsku - Białej zajmuje się profesjonalną regeneracją tonerów i tuszy do wszystkich najpopularniejszych modeli drukarek atramentowych i laserowych.
Prowadzimy serwis wszystkich typów drukarek igłowych, atramentowych, laserowych oraz biurowych urządzeń wielofunkcyjnych i faksów. Naprawione u nas drukarki są czyszczone i konserwowane, tak aby służyły jak najdłużej.
Oferujemy również oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek.
Wszystko czego potrzebujesz do druku znajdziesz u nas!
 

W ofercie:
  • szeroki wybór drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych,
  • tusze: oryginalne i wysokiej jakości zamienniki,
  • tonery do drukarek laserowych oraz kserokopiarek,
  • taśmy do drukarek igłowych,
  • papiery - zwykłe oraz fotograficzne

Proponujemy kompleksowe rozwiązania i fachowe doradztwo w pełnym zakresie technologii drukowania: od zakupu odpowiedniego dla potrzeb sprzętu, poprzez maksymalne obniżenie kosztów drukowania, dostarczenie materiałów eksploatacyjnych, po ewentualny serwis i konserwację urządzeń.

Zapewniamy bezpłatny transport i dostarczanie towaru na terenie Bielska. Przy nawiązaniu współpracy istnieje możliwość wystawiania dla Państwa faktur przelewowych, oraz zbiorczych faktur na koniec miesiąca.

Jeżeli w prezentowanej ofercie nie znajdziecie Państwo produktu, którego szukacie, prosimy o kontakt, a postaramy się pomóc go zdobyć.

 

Wszystkie nazwy, oznaczenia oraz kody produktów danych producentów stanowią ich własność. Zostały użyte w celach informacyjnych.


statystyka